Sonic Blade: Crescent: Difference between revisions
From Elwiki
m (→Trivia) |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
| | | | ||
| {{SkillText|Destruction}} | | {{SkillText|Destruction}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|True|Range|1.2}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |