Mount System: Difference between revisions
From Elwiki
Line 136: | Line 136: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Mount - Shaviana Carpet.png]] || Shaviana Carpet (사비아나 러그) || [[File:HoverBikeGBIcon.png]] || Hover Bike GB (호버바이크 GB) | | [[File:Mount - Shaviana Carpet.png]] || Shaviana Carpet (사비아나 러그) || [[File:HoverBikeGBIcon.png]] || Hover Bike GB (호버바이크 GB) | ||
|- | |||
| [[File:Mount - Alpaca Tutu (Icon).png]] || Alpaca Tutu (알파카 튜튜) || || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |