Immortal: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
|age=18 | |age=18 | ||
|race=Human | |race=Human | ||
|tree=[[Image:ElswordNEW.png|40px|link=Elsword]] | |tree=<span style="display:none">{{</span> | ||
{| style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | |||
|- | |||
| [[Image:ElswordNEW.png|40px|link=Elsword]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:StKNEW.png|40px|link=Sheath Knight]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:ISNEW.png|40px|link=Infinity Sword]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[File:Icon - Immortal.png|40px|link=Immortal]] | |||
|} | |||
<span style="display:none">}}</span> | |||
|RD=[[File:Korean Flag.png|20px]] 8 February 2018<br>[[File:Flag-jp.png|20px]] 7 March 2018<br>[[File:Chinese Flag.png|20px]] 7 March 2018<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 7 March 2018<br>[[File:Bresil Flag.png|20px]] 7 March 2018<br>[[File:Flag-tw.png|20px]] 8 March 2018<br>[[File:Europeanunion.png|20px]] 22 August 2018 | |RD=[[File:Korean Flag.png|20px]] 8 February 2018<br>[[File:Flag-jp.png|20px]] 7 March 2018<br>[[File:Chinese Flag.png|20px]] 7 March 2018<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 7 March 2018<br>[[File:Bresil Flag.png|20px]] 7 March 2018<br>[[File:Flag-tw.png|20px]] 8 March 2018<br>[[File:Europeanunion.png|20px]] 22 August 2018 | ||
|MRD=[[File:Korean_Flag.png|20px]] 27 February 2020<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 25 March 2020<br>[[File:Europeanunion.png|20px]] 23 September 2020 | |MRD=[[File:Korean_Flag.png|20px]] 27 February 2020<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 25 March 2020<br>[[File:Europeanunion.png|20px]] 23 September 2020 |