Trapping Arrow - Fungus: Difference between revisions
→Skill Information
Line 28: | Line 28: | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 941% || rowspan="9" | - || 313% || rowspan="9" | - || 7% || rowspan="9" | 5 || rowspan="9" | 200 MP || rowspan="9" | 13 Seconds | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 941% || rowspan="9" | - || 313% || rowspan="9" | - || 7% || rowspan="9" | 5 || rowspan="9" | 200 MP || rowspan="9" | 13 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 983% || 327% || 7.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 48 || | | align="left" | 3 || 48 || 1026% || 341% || 8% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 52 || | | align="left" | 4 || 52 || 1068% || 355% || 8.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 56 || | | align="left" | 5 || 56 || 1110% || 369% || 9% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 60 || | | align="left" | 6 || 60 || 1153% || 383% || 9.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 64 || | | align="left" | 7 || 64 || 1195% || 398% || 10% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 68 || | | align="left" | 8 || 68 || 1237% || 412% || 10.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 72 || - || | | align="left" | 9 || 72 || 1280% || 426% || 11% | ||
|- | |||
| align="left" | 10 || 76 || 1322% || 440% || 11.5% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |