Giga Drive - Seismic Tremor/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
No edit summary |
Dysprosium (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
| align="left" | 7 || 74 || 1335% || 571% | | align="left" | 7 || 74 || 1335% || 571% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || | | align="left" | 8 || rowspan="2" | - || 1405% || 601% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 1474% || 630% | |||
|} | |} | ||