Nuclear/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
No edit summary |
Dysprosium (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
! 飞弹直击 !! 爆炸 !! 飞弹直击 !! 爆炸 | ! 飞弹直击 !! 爆炸 !! 飞弹直击 !! 爆炸 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan=2 | 40 || 137% || 105% || rowspan= | | align="left" | 1 || rowspan=2 | 40 || 137% || 105% || rowspan=16 | 1 || rowspan=16 | 40~70 || rowspan=16 | 300 MP || rowspan=16 | 23 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 141% || 108% | | align="left" | 2 || 141% || 108% | ||
Line 50: | Line 50: | ||
| align="left" | 12 || 68 || 186% || 143% | | align="left" | 12 || 68 || 186% || 143% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 71 || | | align="left" | 13 || 71 || 190% || 146% | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || rowspan="3" | - || 195% || 149% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 199% || 153% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 204% || 156% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |