Revolver Cannon/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
Dysprosium (talk | contribs) No edit summary |
Dysprosium (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
! 连续射击 !! 最终射击 | ! 连续射击 !! 最终射击 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 368% x3<br>(过热模式 x5) || 737% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 368% x3<br>(过热模式 x5) || 737% || rowspan="21" | 150 MP || rowspan="21" | 9秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 380% x3 <br>(过热模式 x5) || 761% | | align="left" | 2 || 380% x3 <br>(过热模式 x5) || 761% | ||
Line 52: | Line 52: | ||
| align="left" | 13 || 66 || 512% x3 <br>(过热模式 x5) || 1024% | | align="left" | 13 || 66 || 512% x3 <br>(过热模式 x5) || 1024% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 69 || | | align="left" | 14 || 69 || 523% x3 <br>(过热模式 x5) || 1048% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || | | align="left" | 15 || 72 || 535% x3 <br>(过热模式 x5) || 1072% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || rowspan="6" | - || 547% x3 <br>(过热模式 x5) || 1096% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 559% x3 <br>(过热模式 x5) || 1120% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 571% x3 <br>(过热模式 x5) || 1144% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 583% x3 <br>(过热模式 x5) || 1168% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || 595% x3 <br>(过热模式 x5) || 1192% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || 607% x3 <br>(过热模式 x5) || 1216% | |||
|- | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |