Wind Sneaker: Difference between revisions
→Actives
Line 88: | Line 88: | ||
<br> | <br> | ||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | |||
|- | |||
! Image | |||
! colspan="2" | | |||
|- | |||
| rowspan="6" | [[image:IMG.PNG]] | |||
| '''MP Usage:''' | |||
| '''''' | |||
|- | |||
| '''Cooldown:''' | |||
| '''''' | |||
|- | |||
| '''Skill Description:''' | |||
| | |||
|- | |||
| '''Skill Mastery:''' | |||
| '''(SP) ''' | |||
|- | |||
| '''Prerequisites:''' | |||
| '''SP''' | |||
|- | |||
| '''Info:''' | |||
| | |||
|} | |||
<br> | <br> |