CHN Iroha
Joined 19 December 2013
no edit summary
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:Chinese_Flag.png]]华东1区 || [[Image:Eve_3-1.PNG|54px]] || Candii || 60 || [[Image:RangoNullo.png]] || ExRPG | | [[Image:Chinese_Flag.png]]华东1区 || [[Image:Eve_3-1.PNG|54px]] || Candii || 60 || [[Image:RangoNullo.png]] || ExRPG | ||
|- | |||
| [[Image:JPFLAG.png|16px]] || [[Image:Elesis_1-1.PNG|54px]] || TypeForza || 29 || [[Image:RangoNullo.png]] || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |