Template:KD6: Difference between revisions
→Shelling Guardian
Line 408: | Line 408: | ||
| -6.4 * 5 | | -6.4 * 5 | ||
| '''LA3''' | | '''LA3''' | ||
|- align=center | |||
| 0 | | 0 | ||
| -6.4 | | -6.4 |
Line 408: | Line 408: | ||
| -6.4 * 5 | | -6.4 * 5 | ||
| '''LA3''' | | '''LA3''' | ||
|- align=center | |||
| 0 | | 0 | ||
| -6.4 | | -6.4 |
edits