Vitality: Difference between revisions
→Skill Information
Greengreens1 (talk | contribs) |
Tangjel Seon (talk | contribs) |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 78 || 21% | | align="left" | 17 || 78 || 21% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || 22% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 84 || 23% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 87 || 24% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |