Knockdown: Difference between revisions
→Chung (Base Class)
Line 804: | Line 804: | ||
=== '''[[Chung]] (Base Class)''' === | === '''[[Chung]] (Base Class)''' === | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Attack | |||
! Knockdown Value | |||
|- | |||
|'''Z''' | |||
|1 | |||
|- | |||
|Z'''Z''' | |||
|1 | |||
|- | |||
|ZZ'''Z''' | |||
|2 | |||
|- | |||
|ZZv'''Z''' | |||
|1 '''(LA)''' | |||
|- | |||
|'>>'''Z''' | |||
|1 '''(LA3)''' | |||
|- | |||
|^'''Z''' | |||
|~2.14 | |||
|- | |||
|>>^'''Z''' | |||
|3 | |||
|- | |||
|>>^Z'''Z''' | |||
|2 | |||
|- | |||
|'''X''' | |||
|1.875 | |||
|- | |||
|X'''X''' | |||
|1.875 | |||
|- | |||
|XX'''Z''' | |||
|~3.125 (~0,78125/hit -> 4hits) | |||
|- | |||
|'''[[Reload]]''' | |||
|0 | |||
|} | |||
==== [[Fury Guardian]] ==== | ==== [[Fury Guardian]] ==== | ||