Server Differences: Difference between revisions
→Characters
Line 22: | Line 22: | ||
| scope="col" | Portugal | | scope="col" | Portugal | ||
|- | |- | ||
! scope="row" | Elsword | ! scope="row" | [[Elsword]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | Rena | ! scope="row" | [[Rena]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | Aisha | ! scope="row" | [[Aisha]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | Raven | ! scope="row" | [[Raven]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | Eve | ! scope="row" | [[Eve]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | Chung | ! scope="row" | [[Chung]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
|} | |} | ||
Line 132: | Line 60: | ||
| scope="col" | Portugal | | scope="col" | Portugal | ||
|- | |- | ||
! scope="row" | | ! scope="row" | [[Sword Knight]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | | ! scope="row" | [[Magic Knight]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | | ! scope="row" | [[Dark Magician]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | | ! scope="row" | [[High Mage|High Magician]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | | ! scope="row" | [[Sniping Ranger]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | | ! scope="row" | [[Combat Ranger]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |- | ||
| {{UYes}} | ! scope="row" | [[Sword Taker]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |- | ||
| {{UYes}} | ! scope="row" | [[Over Taker]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |- | ||
| {{UYes}} | ! scope="row" | [[Code Exotic]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |- | ||
| {{UYes}} | ! scope="row" | [[Code Architecture]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
|- | |||
! scope="row" | [[Fury Guardian]] | |||
| {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | |||
|- | |||
! scope="row" | [[Shooting Guardian]] | |||
| {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | |||
|} | |} | ||
Line 242: | Line 116: | ||
| scope="col" | Portugal | | scope="col" | Portugal | ||
|- | |- | ||
! scope="row" | | ! scope="row" | [[Lord Knight]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |- | ||
| {{UYes}} | ! scope="row" | [[Rune Slayer]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |- | ||
| {{UYes}} | ! scope="row" | [[Void Princess]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |- | ||
| {{UYes}} | ! scope="row" | [[Elemental Master]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |- | ||
| {{UYes}} | ! scope="row" | [[Grand Archer]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
|- | |||
! scope="row" | [[Wind Sneaker]] | |||
| {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | |||
|- | |||
! scope="row" | [[Blade Master]] | |||
| {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | | ! scope="row" | [[Reckless Fist]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | | ! scope="row" | [[Code Nemesis]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | | ! scope="row" | [[Code Empress]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | | ! scope="row" | [[Iron Paladin]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | | ! scope="row" | [[Deadly Chaser]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} | ||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
|} | |} | ||
Line 353: | Line 173: | ||
|- | |- | ||
! scope="row" | [[Sheath Knight]] | ! scope="row" | [[Sheath Knight]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} | ||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | [[Battle Magician]] | ! scope="row" | [[Battle Magician]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} | ||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | [[Trapping Ranger]] | ! scope="row" | [[Trapping Ranger]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} | ||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | [[Weapon Taker]] | ! scope="row" | [[Weapon Taker]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} | ||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | [[Code Electra]] | ! scope="row" | [[Code Electra]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} | ||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | [[Shelling Guardian]] | ! scope="row" | [[Shelling Guardian]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UYes}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} | ||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UYes}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | 3rd Subclass Skill Notes | ! scope="row" | 3rd Subclass Skill Notes | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} | ||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
|} | |} | ||
Line 479: | Line 215: | ||
|- | |- | ||
! scope="row" | [[Infinity Sword]] | ! scope="row" | [[Infinity Sword]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} | ||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | [[Dimension Witch]] | ! scope="row" | [[Dimension Witch]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} | ||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | [[Night Watcher]] | ! scope="row" | [[Night Watcher]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} | ||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | [[Veteran Commander]] | ! scope="row" | [[Veteran Commander]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} | ||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | [[Code Battle Seraph]] | ! scope="row" | [[Code Battle Seraph]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} | ||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
|- | |- | ||
! scope="row" | [[Tactical Trooper]] | ! scope="row" | [[Tactical Trooper]] | ||
| {{UYes}} | | {{UYes}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} || {{UNo}} | ||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
| {{UNo}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 588: | Line 252: | ||
| scope="col" | Portugal | | scope="col" | Portugal | ||
|- | |- | ||
| 60 | | 60 || 60 || 60 || 60 || 60 || 60 || 60 || 60 || 60 || 60 || 60 || 60 || 60 | ||
| 60 | |||
| 60 | |||
| 60 | |||
| 60 | |||
| 60 | |||
| 60 | |||
| 60 | |||
| 60 | |||
| 60 | |||
| 60 | |||
| 60 | |||
| 60 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |