User:BAOOO/DCD: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 143: | Line 143: | ||
! 副本 !! 艾索德 !! 爱莎 !! 蕾娜 !! 雷文 !! 伊芙 !! 橙子 !! 艾拉 !! 艾姐 !! 艾迪 !! 露希尔 | ! 副本 !! 艾索德 !! 爱莎 !! 蕾娜 !! 雷文 !! 伊芙 !! 橙子 !! 艾拉 !! 艾姐 !! 艾迪 !! 露希尔 | ||
|- | |- | ||
| 9-1 || | | 9-1 || <font color=red>'''3 || 4 || 4 || 4 || <font color=red>'''2 || <font color=red>'''3 || 4 || 4 || 4 || <font color=red>'''0 | ||
|- | |- | ||
| 9-2 || | | 9-2 || 3 || 3 || <font color=red>'''1 || 3 || 3 || 3 || <font color=red>'''2 || 3 || <font color=red>'''3 || <font color=red>'''1 | ||
|- | |- | ||
| 9-3 || | | 9-3 || <font color=red>'''2 || <font color=red>'''2 || <font color=red>'''2 || <font color=red>'''2 || <font color=red>'''2 || <font color=red>'''1 || <font color=red>'''2 || 3 || <font color=red>'''2 || 3 | ||
|- | |- | ||
| 9-4 || | | 9-4 || <font color=red>'''2 || <font color=red>'''0 || <font color=red>'''1 || <font color=red>'''2 || <font color=red>'''2 || <font color=red>'''0 || <font color=red>'''0 || <font color=red>'''1 || <font color=red>'''2 || <font color=red>'''2 | ||
|- | |- | ||
| 9-5 || | | 9-5 || <font color=red>'''1 || <font color=red>'''0 || <font color=red>'''1 || 3 || 3 || <font color=red>'''0 || 3 || <font color=red>'''0 || <font color=red>'''2 || 3 | ||
|- | |- | ||
| 9-6 || | | 9-6 || <font color=red>'''0 || <font color=red>'''0 || 3 || 3 || 3 || <font color=red>'''1 || 3 || <font color=red>'''2 || <font color=red>'''2 || 3 | ||
|- | |||
| 时空 || <font color=red>'''1 || <font color=red>'''0 || <font color=red>'''2 || <font color=red>'''1 || <font color=red>'''0 || 3 || <font color=red>'''2 || <font color=red>'''0 || <font color=red>'''2 || <font color=red>'''0 | |||
|- | |||
| 黑门 || 1 || <font color=red>'''0 || 1 || 1 || 1 || <font color=red>'''0 || 1 || <font color=red>'''0 || 1 || <font color=red>'''1 | |||
|} | |} | ||
{{副本}} | {{副本}} |