Ain/Skills/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
< Ain
IceSoulMOG (talk | contribs) (Created page with "{| width="100%" style="background: none repeat scroll 0% 0% transparent; border: medium none transparent;" |- | valign="top" | === 特殊活性 === {| style="border-collapse:...") |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 5: | Line 5: | ||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File: | | width="40" | [[File:AinSkill2.png]] | ||
| align="center" width="150" | | | align="center" width="150" | [[Explosion/zh-hans|爆发]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:AinSkill3.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Erst · Bohren/zh-hans|一式 · 钻孔]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:AinSkill5.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Bohren · Vereisen/zh-hans|钻孔 · 冻结]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:AinSkill6.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Sakrosankt Zertreten/zh-hans|神圣毁灭]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:AinSkill7.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Schwert Platzen/zh-hans|剑气爆发]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | |||
|} | |} | ||
Line 14: | Line 26: | ||
=== 主动技 === | === 主动技 === | ||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | {| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File: | | width="40" | [[File:AinSkill1.png]] | ||
| align="center" width="150" | | | align="center" width="150" | [[Abschluss/zh-hans|排除]] | ||
| | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File: | | width="40" | [[File:AinSkill4.png]] | ||
| align="center" width="150" | | | align="center" width="150" | [[Dritt · Stilett/zh-hans|三式 · 短剑]] | ||
|} | |} | ||