Sword of Judgement: Difference between revisions
→Skill Information
Line 74: | Line 74: | ||
| 562% | | 562% | ||
| 4872% | | 4872% | ||
|-align=center | |||
| align=left | 9 | |||
| 938% | |||
| 562% | |||
| 4872% | |||
|-align=center | |||
| align=left | 10 | |||
| 987% | |||
| 592% | |||
| 5131% | |||
|-align=center | |||
| align=left | 11 | |||
| 1012% | |||
| 607% | |||
| 5261% | |||
|-align=center | |||
| align=left | 12 | |||
| % | |||
| % | |||
| % | |||
|-align=center | |||
| align=left | 13 | |||
| % | |||
| % | |||
| % | |||
|-align=center | |||
| align=left | 14 | |||
| % | |||
| % | |||
| % | |||
|-align=center | |||
| align=left | 15 | |||
| % | |||
| % | |||
| % | |||
|-align=center | |||
| align=left | 16 | |||
| % | |||
| % | |||
| % | |||
|} | |} | ||