Sweep Rolling - Tri-Vulcan: Difference between revisions
→Skill Information
Line 121: | Line 121: | ||
| align=center | 76 | | align=center | 76 | ||
| align=center | 210% | | align=center | 210% | ||
|- align=""center"" | |||
| 19 | |||
| align=center | 79 | |||
| align=center | ?% | |||
|- align=""center"" | |||
| 20 | |||
| align=center | 82 | |||
| align=center | 218% | |||
|- align=""center"" | |||
| 21 | |||
| align=center | 85 | |||
| align=center | 223% | |||
|} | |} | ||
<headertabs/> | <headertabs/> |