Fire Rune: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 439% || 25% || rowspan="10" | 7 Seconds || rowspan="20" | 30 MP || rowspan="20" | 6 Seconds | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 439% || 25% || rowspan="10" | 7 Seconds || rowspan="20" | 30 MP || rowspan="20" | 6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || || | | align="left" | 2 || 459% || 26% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 48 || || | | align="left" | 3 || 48 || 479% || 27% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 52 || || | | align="left" | 4 || 52 || 498% || 28% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 56 || || | | align="left" | 5 || 56 || 518% || 30% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 60 || || | | align="left" | 6 || 60 || 538% || 31% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 64 || || | | align="left" | 7 || 64 || 558% || 32% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 68 || 577% || 33% | | align="left" | 8 || 68 || 577% || 33% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 72 || 597% || 34% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |