Gravity Field: Difference between revisions
no edit summary
ChokorRock (talk | contribs) No edit summary |
ChokorRock (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
| | | | ||
| {{SkillText|Overlimit|SA}} | | {{SkillText|Overlimit|SA}} | ||
{{SkillText|True|1.2}} | |- | ||
| | |||
| {{SkillText|DMP Usage|3|Maximum Strike}} | |||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|True|1.2}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |