Airelinna: Difference between revisions
no edit summary
m (→Tips and Details: Minor) |
No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 66 || 5% || colspan="3" | 15% || 44 Seconds | | align="left" | 5 || 66 || 5% || colspan="3" | 15% || 44 Seconds | ||
|- | |||
| align="left" | 6 || 70 || 6% || colspan="3" | 17% || 48 Seconds | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |