Kick: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
|||
Line 57: | Line 57: | ||
| 15 || 62 || 390% || -38 | | 15 || 62 || 390% || -38 | ||
|- | |- | ||
| 16|| 65 || 399% || -40 | | 16 || 65 || 399% || -40 | ||
|- | |- | ||
| 17|| 68 || 407% || -42 | | 17 || 68 || 407% || -42 | ||
|- | |||
| 18 || 71 || 416% || -44 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |