Asheciel
Joined 11 April 2014
→Asheciel
Line 25: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RangoC.png]] || [[Image:Eve_2-2.PNG]] || Shirusagi || Lv40 || [[Reyvateils]] || -- || -- | | [[Image:RangoC.png]] || [[Image:Eve_2-2.PNG]] || Shirusagi || Lv40 || [[Reyvateils]] || -- || -- | ||
|- | |||
| [[Image:RangoNullo.png]] || [[Image:PRIcon.png]] || Muiriled || Lv33 || [[Reyvateils]] || -- || -- | |||
|- | |- | ||
| [[Image:RangoNullo.png]] || [[Image:Chung_3-1.PNG]] || SangFroid || Lv28 || [[Reyvateils]] || -- || -- | | [[Image:RangoNullo.png]] || [[Image:Chung_3-1.PNG]] || SangFroid || Lv28 || [[Reyvateils]] || -- || -- | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RangoNullo.png]] || [[Image:Elesis_2-1.PNG]] || Alicea || Lv26 || [[Reyvateils]] || -- || -- | | [[Image:RangoNullo.png]] || [[Image:Elesis_2-1.PNG]] || Alicea || Lv26 || [[Reyvateils]] || -- || -- | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RangoNullo.png]] || [[Image:Elsword_2-1.PNG]] || Avrenim || Lv22 || [[Reyvateils]] || -- || -- | | [[Image:RangoNullo.png]] || [[Image:Elsword_2-1.PNG]] || Avrenim || Lv22 || [[Reyvateils]] || -- || -- | ||
|} | |} |