Mount System/de: Difference between revisions
→Wie benutze ich ein Reittier?
Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:DragIcon.png]] || Eisdrache | | [[Image:DragIcon.png]] || Eisdrache | ||
|- | |||
| [[Image:FH.png]] || Feuerdrache | |||
|- | |||
| [[Image:DH.png]] || Schwarzdrache | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |