Combination: Difference between revisions
→Switching Skills
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 45: | Line 45: | ||
| width="40" | [[Image:LuCielSkill19.png]]<br> | | width="40" | [[Image:LuCielSkill19.png]]<br> | ||
| width="150" | [[Power of Oriax]]<br>: 2 slots filled | | width="150" | [[Power of Oriax]]<br>: 2 slots filled | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Dreadlord08.png]] | |||
| width="150" | [[Summon Darkness]]<br>: 3 slots filled | |||
|} | |} | ||
Line 85: | Line 88: | ||
| width="40" | [[Image:LuCielSkill15.png]]<br> | | width="40" | [[Image:LuCielSkill15.png]]<br> | ||
| width="150" | [[Dark Crescent]]<br>: 3 slots filled | | width="150" | [[Dark Crescent]]<br>: 3 slots filled | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Dreadlord12.png]] | |||
| width="150" | [[Dancing Blade]]<br>: 2 slots filled | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Dreadlord10.png]] | |||
| width="150" | [[Phantom Blade]]<br>: 2 slots filled | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Dreadlord07.png]] | |||
| width="150" | [[Supreme Punishment]]<br>: 3 slots filled | |||
|} | |} | ||