Mount System/de: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 38: | Line 38: | ||
| [[Image:HQ_Shop_Item_550057.png]] || Moby RT - Sweet Blossom <p> '''nicht mehr erhältlich''' </p> || [[Image:HQ_Shop_Item_550182.png]] || Ascalon <p> '''erhältlich ''' </p> | | [[Image:HQ_Shop_Item_550057.png]] || Moby RT - Sweet Blossom <p> '''nicht mehr erhältlich''' </p> || [[Image:HQ_Shop_Item_550182.png]] || Ascalon <p> '''erhältlich ''' </p> | ||
|- | |- | ||
| [[Image:HQ_Shop_Item_550077.png]] || Nasod-Mech <p> '''erhältlich''' </p> || [[Image:HQ_Shop_Item_550076.png]] || Ramiel <p> '''erhältlich''' </p> | | [[Image:HQ_Shop_Item_550077.png]] || Nasod-Mech <p> '''erhältlich''' </p> || [[Image:HQ_Shop_Item_550076.png]] || Ramiel <p> '''nicht mehr erhältlich''' </p> | ||
|- | |||
| [[Image:HQ_Shop_Item_550184.png]] || Heiliger Fuchs – Dunkelgeist <p> '''erhältlich''' </p> | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |