Category:Deleted MP1 Tier Skills: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 50: | Line 50: | ||
| width="40" | [[File:Sonic_Gun.png]] | | width="40" | [[File:Sonic_Gun.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Atomic Blaster - Sonic Gun]] | | width="150" align="center" | [[Atomic Blaster - Sonic Gun]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Hornet_Sting.PNG]] | |||
| width="150" align="center" | [[Hornet Sting - Swift Charge]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | |