Unleashed Chi: Difference between revisions
→Updates
Gameboy224 (talk | contribs) |
|||
Line 34: | Line 34: | ||
== Updates == | == Updates == | ||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}" | |||
! colspan=2 | Date !! rowspan=2 | Changes | |||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Ara}}" | |||
! KR !! NA | |||
|- | |||
| - || - || align="left" | | |||
{{nerf|Spirit Overload's "Movement/Attack Speed Decrease" decreased.}} | |||
|- | |||
| 04/19/2018 || 05/16/2018 || align="left" | | |||
{{buff|Additional Spirit Energy when gaining Spirit Energy increased.}} | |||
{{buff|Unleashed Chi duration increased.}} | |||
|} | |||
<br> | <br> | ||