Innocent (Rena): Difference between revisions
→Skill Information
Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 65 || || || | | align="left" | 1 || 65 || || || | ||
| rowspan= | | rowspan=20 | 300 MP | ||
| rowspan= | | rowspan=20 | 180 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || || || | | align="left" | 2 || 70 || || || | ||
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || ? || || || | | align="left" | 13 || ? || || || | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || ? || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || ? || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || ? || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || ? || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || ? || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || ? || || || | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || ? || || || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{NWSkillsKR}} | {{NWSkillsKR}} |