Rumble Shot: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) m (Text replacement - "03/17/2022 || rowspan=3 | -" to "03/17/2022 || rowspan=3 | 04/13/2022") |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 37: | Line 37: | ||
! colspan=10 | Normal | ! colspan=10 | Normal | ||
|- | |- | ||
| '''{{PvE}}''' || 838% || rowspan=2 | 3 || rowspan=2 | | | '''{{PvE}}''' || 838% || rowspan=2 | 3 || rowspan=2 | ? || rowspan=2 | 3 || rowspan=2 | 6 || rowspan=2 | 300 MP || rowspan=2 | 22 Seconds | ||
|- | |- | ||
| '''{{PvP}}''' || | | '''{{PvP}}''' || 206% | ||
|- | |- | ||
! colspan=10 | [Enhanced] | ! colspan=10 | [Enhanced] | ||
|- | |- | ||
| '''{{PvE}}''' || 838% || rowspan=2 | 3 || rowspan=2 | | | '''{{PvE}}''' || 838% || rowspan=2 | 3 || rowspan=2 | ? || rowspan=2 | 3 || rowspan=2 | 6 || rowspan=2 | 300 MP || rowspan=2 | 18 Seconds | ||
|- | |- | ||
| '''{{PvP}}''' || | | '''{{PvP}}''' || 206% | ||
|} | |} | ||
</tab> | </tab> | ||
<tab name="KR ( | <tab name="KR (04/28/2022)"> | ||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}" | |- style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}" | ||
Line 59: | Line 59: | ||
! colspan=10 | Normal | ! colspan=10 | Normal | ||
|- | |- | ||
| '''{{PvE}}''' || | | '''{{PvE}}''' || 644% || rowspan=2 | 3 || rowspan=2 | ? || rowspan=2 | 3 || rowspan=2 | 6 || rowspan=2 | 300 MP || rowspan=2 | 22 Seconds | ||
|- | |- | ||
| '''{{PvP}}''' || | | '''{{PvP}}''' || 183% | ||
|- | |- | ||
! colspan=10 | [Enhanced] | ! colspan=10 | [Enhanced] | ||
|- | |- | ||
| '''{{PvE}}''' || | | '''{{PvE}}''' || 644% || rowspan=2 | 3 || rowspan=2 | ? || rowspan=2 | 3 || rowspan=2 | 6 || rowspan=2 | 300 MP || rowspan=2 | 18 Seconds | ||
|- | |- | ||
| '''{{PvP}}''' || | | '''{{PvP}}''' || 183% | ||
|} | |} | ||
</tab> | </tab> | ||
Line 94: | Line 94: | ||
|- | |- | ||
! {{PvE}} | ! {{PvE}} | ||
| | | || | ||
|- | |- | ||
! {{PvP}} | ! {{PvP}} | ||
| | | || | ||
|} | |} | ||
</tab> | </tab> | ||
<tab name="KR ( | <tab name="KR (04/28/2022)"> | ||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}" | |- style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}" | ||
Line 196: | Line 196: | ||
*N/A | *N/A | ||
| align=left | | | align=left | | ||
*{{nerf|Damage decreased.}} | |||
|- | |||
| - || - || colspan=2 align=left | | |||
*{{nerf|Damage decreased.}} | *{{nerf|Damage decreased.}} | ||
|} | |} |