Mercenary Behavior: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
|||
Line 23: | Line 23: | ||
{| cellpadding=5 border=1 style="border-collapse: collapse;" | {| cellpadding=5 border=1 style="border-collapse: collapse;" | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#D3D3D3" | '''Skill Level''' | | style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#D3D3D3" | '''Skill Level''' | ||
| align=center style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#D3D3D3" | '''Debuff | | align=center style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#D3D3D3" | '''Level<br>Required ''' | ||
| align=center style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#D3D3D3" | '''Overheat | | align=center style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#D3D3D3" | '''Debuff Time<br>Reduction''' | ||
| align=center style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#D3D3D3" | '''Overheat Damage<br>Reduction''' | |||
|- | |- | ||
| 1 | | 1 | ||
| align=center | | | align=center | 30 | ||
| align=center | | | align=center | 25% | ||
| align=center | 25% | |||
|- | |- | ||
| 2 | | 2 | ||
| align=center | | | align=center | 30 | ||
| align=center | | | align=center | | ||
| align=center | | |||
|- | |- | ||
| 3 | | 3 | ||
| align=center | | | align=center | 31 | ||
| align=center | | | align=center | | ||
| align=center | | |||
|- | |- | ||
| 4 | | 4 | ||
| align=center | | | align=center | 34 | ||
| align=center | | | align=center | | ||
| align=center | | |||
|- | |- | ||
| 5 (M) | | 5 | ||
| align=center | | | align=center | 37 | ||
| align=center | | | align=center | | ||
| align=center | | |||
|- | |||
| 6 | |||
| align=center | 40 | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| 7 | |||
| align=center | 43 | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| 8 | |||
| align=center | 46 | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| 9 | |||
| align=center | 49 | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| 10 | |||
| align=center | 52 | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| 11 | |||
| align=center | 55 | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| 12 | |||
| align=center | 58 | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| 13 | |||
| align=center | 61 | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| 14 | |||
| align=center | 64 | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| 15 | |||
| align=center | 67 | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| 16 | |||
| align=center | 70 | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| 17 | |||
| align=center | 73 | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| 18 | |||
| align=center | 76 | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| 19 | |||
| align=center | 79 | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|- | |||
| 20(M) | |||
| align=center | 82 | |||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |