Code: Empress/Skills-DE: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 57: | Line 57: | ||
| align="center" width="150" | [[Queen's_Pride/de|Herrschaft der Königin]] | | align="center" width="150" | [[Queen's_Pride/de|Herrschaft der Königin]] | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:SI_Chargingbooster.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Charging_Booster/de|Aufladung]] | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:CEmPassive1.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Queen's Pact/de|Queen's Pact/de]] | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[Image:CEmPassive2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Queen's Protection/de|Queen's Protection/de]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | |||
|} | |} | ||
|} | |} |