Anonymous user
Knockdown: Difference between revisions
→Sniping Ranger
Line 283: | Line 283: | ||
|1.5 | |1.5 | ||
|- | |- | ||
|^^ | |^^'''X''' | ||
|1.5 per arrow (4.5 max) | |1.5 per arrow (4.5 max) | ||
|- | |- | ||
Line 290: | Line 290: | ||
|- | |- | ||
|>>X'''X''' | |>>X'''X''' | ||
|1.5 | |||
|- | |||
|>>XX'''X''' | |||
|1.5 '''(KD)''' | |1.5 '''(KD)''' | ||
|- | |- |