Difference between revisions of "Ruben NPCs/pl"

From Elwiki
(Created page with "=== Ruben === ==== Główni NPC ==== {| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" |- style="background-color: {{ColorSel|Vi...")
 
m (Rokujou moved page Ruben NPCsPL to Ruben NPCs/pl without leaving a redirect)
 
(No difference)

Latest revision as of 20:23, 13 January 2020

Ruben

Główni NPC

Wygląd Imię Zawód Opis
Npc lowe.jpg Lou Trener z Ruben Lou jest doświadczony w walce wręcz i potrafi poprawić umiejętności wszystkich postaci. Może wygląda niewinnie, ale w walce jest niezastąpiony.

Lou pojawia się również na PvP jako Legendarny Mistrz, oraz na Mrocznych Wrotach jako pierwszy NPC zastępujący gracza. Jego styl walki przypomina ten Arcyrycerza.

Npc hagus.jpg Hagard Burmistrz Ruben Może i Hagard nie jest zbyt urodziwy, ale ma umysł genialnego stratega. Nigdy nie goli swojej brody, która reprezentuje jego mistrzowskie doświadczenie jako strateg wojskowy. Jako burmistrz Ruben, jego zadaniem jest wydzielanie zadań poszukiwaczom przygód, którzy chcą udowodnić swoją siłę.
Npc ann.jpg Anna Kramik Ruben Anna jest sprzedawcą w niewielkim kramiku w Ruben. Troszczy się o opiekujące się Drzewem El Burasy. Dostarcza poszukiwaczom przygód podstawowe towary niezbędne do eksploracji pobliskiego lasu.
HotSpringSpirit.png Oczyszczony Duch i Nieśmiały Duch Zarządca Wodospadu Dusz Duszek mieszkający niedaleko Wodospadu Dusz.

Poboczni NPC

Wygląd Imię Zawód Opis
BanthusNPCHead.png Benders Złodziej, Bandyta Lider natarczywej grupy bandytów, która ukradła odłamek Kryształu El z Wioski Ruben.
WilliamNPCHead.png Willard Przywódca Burasów Przywódca grupy psotnych Burasków w Ruben.
AncientPhoruNPCHead.png Prastary Buras Święta Bestia Święta Bestia z Mglistych Bagien.