Skill Tree: Elemental Master/fr: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|style="background-color:#EE82EE;"| | |style="background-color:#EE82EE;"| | ||
| Niveau 60 (5 PC) | | Niveau 60 (5 PC) | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:EM.png|link=Elemental Storm/fr]] | |||
| | |||
|style="background-color:#EE82EE;"| | |||
| Niveau 65 (10 PC) | |||
|} | |} |