Template:KD9: Difference between revisions
→Tracers
Uraji96NekO (talk | contribs) |
Uraji96NekO (talk | contribs) |
||
Line 111: | Line 111: | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | [[Mind Break]] | | align=left | [[Mind Break]] | ||
| 0 | |||
| '''LR''' | |||
|- align=center | |||
| align=left | [[Nasod Armor Mode]] | |||
| 0 | | 0 | ||
| '''LR''' | | '''LR''' | ||
|} | |} |