ArualKneza
Joined 14 December 2016
→Postacie
ArualKneza (talk | contribs) |
ArualKneza (talk | contribs) |
||
Line 150: | Line 150: | ||
| Void || ArmeAru || [[File:LENEW.png]] || 30 || | | Void || ArmeAru || [[File:LENEW.png]] || 30 || | ||
|- | |- | ||
| Void || ErbluhenAru || [[File:EETransNEW.png]] || 88 || | | Void || ApostasiaAru || [[File:LWNEW.png]] || 15 || | ||
|- | |||
| Void || ErbluhenAru || [[File:EETransNEW.png]] || 88 || Treasure Hunter | |||
|- | |- | ||
| Void || ElswordAru || [[File:ElswordNEW.png]] || 20 || | | Void || ElswordAru || [[File:ElswordNEW.png]] || 20 || |