User:Tyro Scorpio/VoidChars: Difference between revisions
no edit summary
Tyro Scorpio (talk | contribs) No edit summary |
Tyro Scorpio (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| [[User:Tyro_Scopio/Raikeers|Raikeers]] || [[Image:DENEW.png|40px|link=Diabolic Esper|Diabolischer Esper]] || 55 || Schatzsucher || [[Guild:PhantomxSlayer|PhantomxSlayer]] | | [[User:Tyro_Scopio/Raikeers|Raikeers]] || [[Image:DENEW.png|40px|link=Diabolic Esper|Diabolischer Esper]] || 55 || Schatzsucher || [[Guild:PhantomxSlayer|PhantomxSlayer]] | ||
|- | |||
| [[User:Tyro_Scorpio/Krustenkaese|Krustenkaese]] || [[Image:IPNEW.png|40px|link=Iron Paladin|Adamantpaladin]] || 47 || - || [[Guild:PhantomxSlayer|PhantomxSlayer]] | |||
|- | |||
| [[User:Tyro-Scorpio/TueteDeutsch|TueteDeutsch]] || [[Image:ArTNEW.png|40px|link=Arme Thaumaturgy]] || 46 || - || - | |||
|} | |} |