Rumble Shot/ko: Difference between revisions
From Elwiki
→스킬 정보
Joenks6665 (talk | contribs) |
Joenks6665 (talk | contribs) (→스킬 정보) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| align="center" | 8 || 73 || 107% | | align="center" | 8 || 73 || 107% | ||
|- | |||
| align="center" | 9 || 77 || 111% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |