Photon Booster: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 49: | Line 49: | ||
| align="left" | 12 || 63 || 15% | | align="left" | 12 || 63 || 15% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 66 || 16% || rowspan=" | | align="left" | 13 || 66 || 16% || rowspan="4" | 4 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 69 || 17% | | align="left" | 14 || 69 || 17% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || 18% | | align="left" | 15 || 72 || 18% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 75 || 19% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 78 || 20% || rowspan=4 | 5 | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || 21% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 84 || 22% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 87 || 23% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |