Knockdown: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 62: | Line 62: | ||
| -(Level of Kick) | | -(Level of Kick) | ||
|} | |} | ||
=== '''Rena (Base Class)'''=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Attack | |||
! Knockdown Value | |||
|- | |||
| '''Z''' | |||
| 1 | |||
|- | |||
| Z'''Z''' | |||
| 1 | |||
|- | |||
| ZZ'''Z''' | |||
| 2 | |||
|- | |||
|ZZZ^'''Z''' | |||
|2 | |||
|- | |||
|^'''Z''' | |||
|2 | |||
|- | |||
|>>'''Z''' | |||
|1.5 | |||
|- | |||
|>>Z'''Z''' | |||
|2 | |||
|- | |||
|'''X''' | |||
|2 | |||
|- | |||
|X'''X''' | |||
|2 | |||
|- | |||
|XX'''X''' | |||
|1 | |||
|- | |||
|^X | |||
|2 | |||
|- | |||
|>>^'''X''' | |||
|2 | |||
|- | |||
|>>^X'''X''' | |||
|2 | |||
|- | |||
|'''Siege''' | |||
|1.5 | |||
|- | |||
|'''Backflip Shot''' | |||
|0 | |||
|} | |||
{{Guides}} |