Nuclear/id: Difference between revisions
From Elwiki
→Informasi Skill
No edit summary |
|||
Line 26: | Line 26: | ||
! Misil !! Ledakan !! Misil !! Ledakan | ! Misil !! Ledakan !! Misil !! Ledakan | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan=2 | 40 || | | align="left" | 1 || rowspan=2 | 40 || 137% || 105% || rowspan=13 | 1 || rowspan=13 | 40~70 || rowspan=13 | 300 MP || rowspan=13 | 23 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 141% || 108% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 41 || | | align="left" | 3 || 41 || 146% || 112% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 44 || | | align="left" | 4 || 44 || 150% || 115% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 47 || | | align="left" | 5 || 47 || 155% || 119% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 50 || | | align="left" | 6 || 50 || 159% || 122% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 53 || | | align="left" | 7 || 53 || 164% || 125% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 56 || | | align="left" | 8 || 56 || 168% || 129% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 59 || | | align="left" | 9 || 59 || 173% || 132% | ||
|- | |||
| align="left" | 10 || 62 || 177% || 136% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 65 || 182% || 139% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 68 || 186% || 143% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 71 || 190% || 146% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |