Revolver Cannon - HE Bomb/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
→技能信息
Dysprosium (talk | contribs) No edit summary |
Dysprosium (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
! 连续射击 !! 最终射击 | ! 连续射击 !! 最终射击 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 421% x3 <br>(过热模式 x5) || 842% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 421% x3 <br>(过热模式 x5) || 842% || rowspan="21" | 150 MP || rowspan="21" | 9 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 435% x3 <br>(过热模式 x5) || 869% | | align="left" | 2 || 435% x3 <br>(过热模式 x5) || 869% | ||
Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || 613% x3 <br>(过热模式 x5) || 1225% | | align="left" | 15 || 72 || 613% x3 <br>(过热模式 x5) || 1225% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || rowspan="6" | - || 626% x3 <br>(过热模式 x5) || 1252% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 640% x3 <br>(过热模式 x5) || 1280% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 654% x3 <br>(过热模式 x5) || 1307% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 667% x3 <br>(过热模式 x5) || 1335% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || 681% x3 <br>(过热模式 x5) || 1362% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || 695% x3 <br>(过热模式 x5) || 1389% | |||
|- | |||
|} | |} | ||
<br> | |||
== [[Skill Notes/zh-hans|技能笔记]](仅限韩服)== | == [[Skill Notes/zh-hans|技能笔记]](仅限韩服)== |