Template:KD2: Difference between revisions
→Elemental Master
Line 203: | Line 203: | ||
| 0 * 5 | | 0 * 5 | ||
| '''LA2, LR''' | | '''LA2, LR''' | ||
|- | |||
| 0 | | 0 | ||
| '''LA2''' | | '''LA2''' |
Line 203: | Line 203: | ||
| 0 * 5 | | 0 * 5 | ||
| '''LA2, LR''' | | '''LA2, LR''' | ||
|- | |||
| 0 | | 0 | ||
| '''LA2''' | | '''LA2''' |
edits