Cyclone: Difference between revisions
→Skill Information
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 21: | Line 21: | ||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- style="background:#EE82EE" | |- style="background:#EE82EE" | ||
! Skill Level !! Level Required !! Damage (Magical) !! Duration !! Max Hits !! MP Usage !! Cooldown | ! rowspan=2 | Skill Level !! rowspan=2 | Level Required !! colspan=2 | Damage (Magical) !! rowspan=2 | Duration !! rowspan=2 | Max Hits !! rowspan=2 | MP Usage !! rowspan=2 | Cooldown | ||
|- style="background:#EE82EE" | |||
! Staff Hit !! Wind | |||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || 46% || 3.5 seconds || 50 || rowspan="20" | 70 MP || rowspan="20" | 8 Seconds | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || 100% || 46% || 3.5 seconds || 50 || rowspan="20" | 70 MP || rowspan="20" | 8 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 47% || 3.6 seconds || 55 | | align="left" | 2 || || 47% || 3.6 seconds || 55 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 26 || 49% || 3.7 seconds || 60 | | align="left" | 3 || 26 || || 49% || 3.7 seconds || 60 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 29 || 50% || 3.8 seconds || 65 | | align="left" | 4 || 29 || || 50% || 3.8 seconds || 65 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 32 || 52% || 3.9 seconds || 70 | | align="left" | 5 || 32 || || 52% || 3.9 seconds || 70 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 35 || 53% || 4.0 seconds || 75 | | align="left" | 6 || 35 || || 53% || 4.0 seconds || 75 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 38 || 55% || 4.1 seconds || 80 | | align="left" | 7 || 38 || || 55% || 4.1 seconds || 80 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 41 || 56% || 4.2 seconds || 85 | | align="left" | 8 || 41 || || 56% || 4.2 seconds || 85 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 44 || 58% || 4.3 seconds || 90 | | align="left" | 9 || 44 || || 58% || 4.3 seconds || 90 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 47 || 59% || 4.4 seconds || 95 | | align="left" | 10 || 47 || || 59% || 4.4 seconds || 95 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 50 || 61% || 4.5 seconds || 100 | | align="left" | 11 || 50 || || 61% || 4.5 seconds || 100 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 53 || 62% || 4.6 seconds || 105 | | align="left" | 12 || 53 || || 62% || 4.6 seconds || 105 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 56 || 64% || 4.7 seconds || 110 | | align="left" | 13 || 56 || || 64% || 4.7 seconds || 110 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 59 || 65% || 4.8 seconds || 115 | | align="left" | 14 || 59 || || 65% || 4.8 seconds || 115 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 62 || 67% || 4.9 seconds || 120 | | align="left" | 15 || 62 || || 67% || 4.9 seconds || 120 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 65 || 68% || 5.0 seconds || 125 | | align="left" | 16 || 65 || || 68% || 5.0 seconds || 125 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 68 || 70% || 5.1 seconds || 130 | | align="left" | 17 || 68 || || 70% || 5.1 seconds || 130 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 71 || 71% || 5.2 seconds || 135 | | align="left" | 18 || 71 || || 71% || 5.2 seconds || 135 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 19 || 74 || 73% || 5.3 seconds || 140 | | align="left" | 19 || 74 || || 73% || 5.3 seconds || 140 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 20 (M) || 77 || 74% || 5.4 seconds || 145 | | align="left" | 20 (M) || 77 || || 74% || 5.4 seconds || 145 | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> |