Aceldama: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
No edit summary |
|||
Line 20: | Line 20: | ||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | {| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Skill Lv''' | | rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Skill Lv''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | <span style="font-weight: bold;">MP Usage</span><br> | | rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | <span style="font-weight: bold;">MP Usage</span><br> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Cool Down''' | | rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Cool Down''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Number of Missiles''' | | rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Number of Missiles''' | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Damage''' | | colspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Damage''' | ||
| rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Explosion<br>Radius''' | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Missile<br>(physical)''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Explosion<br>(magical)''' | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | ||
Line 31: | Line 35: | ||
<br>30 seconds<br> <br> | <br>30 seconds<br> <br> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 8 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 8 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 354% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 354% | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 492% | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="5" | 200 | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 9 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 9 | ||
| rowspan="1" | 434% | | rowspan="1" | 434% | ||
| rowspan="1" | 603% | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 10 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 10 | ||
| rowspan="1" | 514% | | rowspan="1" | 514% | ||
| rowspan="1" | 714% | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 4 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 4 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 11 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 11 | ||
| rowspan="1" | 594% | | rowspan="1" | 594% | ||
| rowspan="1" | 825% | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 12 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 12 | ||
| rowspan="1" | 674% | | rowspan="1" | 674% | ||
|} | | rowspan="1" | 936% | ||
|} | |||
== Additional Notes == | == Additional Notes == |