User:Shanedragonsteel: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- style="background:#99CCFF;" | |||
! Server !! Class !! IGN !! Level !! PvP Rank !! Guild | |||
|- | |||
|- | |||
| [[Image:Flag-us.png]] Solace || [[Image:Eve_2-2.PNG]] || NecroSilex || 43 || [[Image:RangoC.png]] || Vector | |||
|- | |||
| [[Image:Flag-us.png]] Solace || [[Image:Elesis_2-1.PNG]] || PhinoexHeart || 29 || [[Image:RangoNullo.png]] || Vector | |||
|- | |||
| [[Image:Flag-us.png]] Solace || [[Image:Aisha_2-1.PNG]] || ManaAngel || 26 || [[Image:RangoNullo.png]] || Vector | |||
|- | |||
| [[Image:Flag-us.png]] Solace || [[Image:Elesis_1-1.PNG]] || PyroDraco || 23 || [[Image:RangoNullo.png]] || Vector | |||
|- | |||
| [[Image:Flag-us.png]] Solace || [[Image:Ara_1-1.PNG]] || VoidSakra || 23 || [[Image:RangoNullo.png]] || Vector | |||
|- | |||
| [[Image:Flag-us.png]] Solace || [[?]] || ? || ? || [[?]] || ? | |||
|- | |||
| [[Image:Flag-us.png]] Solace || [[?]] || ? || ? || [[?]] || ? | |||
|} | |||
== Others == | == Others == | ||
http://elwiki.net/w/User:Shanedragonsteel/Sandbox | http://elwiki.net/w/User:Shanedragonsteel/Sandbox |