Armor Break: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Greengreens1 (talk | contribs) |
|||
Line 65: | Line 65: | ||
! Skill Level !! Level Required !! Damage (Physical) !! Physical Defense Nullified !! Succes Rate!! MP Usage !! Cooldown | ! Skill Level !! Level Required !! Damage (Physical) !! Physical Defense Nullified !! Succes Rate!! MP Usage !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 443% || % || rowspan="17" | 100% || rowspan="17" | 40 MP || rowspan="17" | 6 Seconds | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 443% || 25% || rowspan="17" | 100% || rowspan="17" | 40 MP || rowspan="17" | 6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 457% || % | | align="left" | 2 || 457% || 26% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 31 || 472% || % | | align="left" | 3 || 31 || 472% || 27% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 34 || 486% || % | | align="left" | 4 || 34 || 486% || 28% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 37 || 501% || % | | align="left" | 5 || 37 || 501% || 29% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 40 || 515% || % | | align="left" | 6 || 40 || 515% || 30% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 43 || 529% || % | | align="left" | 7 || 43 || 529% || 31% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 46 || 544% || % | | align="left" | 8 || 46 || 544% || 32% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 49 || 558% || % | | align="left" | 9 || 49 || 558% || 33% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 52 || 573% || % | | align="left" | 10 || 52 || 573% || 34% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 55 || 587% || % | | align="left" | 11 || 55 || 587% || 35% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 58 || 601% || % | | align="left" | 12 || 58 || 601% || 36% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 61 || 616% || % | | align="left" | 13 || 61 || 616% || 37% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 64 || 630% || | | align="left" | 14 || 64 || 630% || 38% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 67 || 645% || | | align="left" | 15 || 67 || 645% || 39% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 70 || 659% || | | align="left" | 16 || 70 || 659% || 40% | ||
|- | |||
| align="left" | 17 || 73 || 673% || 41% | |||
|- | |- | ||
</tabber> | </tabber> | ||
<br> | <br> |