ElEditors, Interface administrators, Administrators
85,546
edits
m (→发电机工厂) |
m (→发电机工厂) |
||
Line 108: | Line 108: | ||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- style="{{ColorSelCN|CharHeader|Add}}" | |- style="{{ColorSelCN|CharHeader|Add}}" | ||
! colspan="5" | 发电机工厂核心 | |||
|- style="{{ColorSelCN|CharHeader|Add}}" | |- style="{{ColorSelCN|CharHeader|Add}}" | ||
! rowspan="2" | 伤害 !! rowspan="2" | 持续时间 !! colspan="2" | DP消耗 !! rowspan="2" | 冷却时间 | |||
|- style="{{ColorSelCN|CharHeader|Add}}" | |- style="{{ColorSelCN|CharHeader|Add}}" | ||
! 普通 !! DP模式 | |||
|- | |- | ||
| - || 30秒 || 30 DP || 0 DP || 3秒 | | - || 30秒 || 30 DP || 0 DP || 3秒 |