User:Sakeeee32: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Ara_1-2.PNG]] || InariHime || 47 || [[Image:RankA.png]] || N/A || No | | [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Ara_1-2.PNG]] || InariHime || 47 || [[Image:RankA.png]] || N/A || No | ||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Ara_1-2.PNG]] || InariHime || 47 || [[Image:RankA.png]] || N/A || No | |||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Raven_3-2.PNG]] || FieldMarshal || 46 || [[Image:RankB.png]] || N/A || No | |||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Raven_1-2.PNG]] || Swordancer || 44 || [[Image:RankB.png]] || N/A || No | |||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Elsword_3-2.PNG]] || MakeDestiny || 44 || [[Image:RankC.png]] || N/A || No | |||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Rena_3-2.PNG]] || MakeStars || 44 || [[Image:RankC.png]] || N/A || No | |||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Elsword_2-2.PNG]] || ElSeath || 42 || [[Image:RankC.png]] || N/A || No | |||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Eve_1-2.PNG]] || Architectura || 39 || [[Image:RangoNullo.png]] || N/A || No | |||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Rena_2-2.PNG]] || DelilaMersih || 38 || [[Image:RangoNullo.png]] || N/A || No | |||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Chung_1-2.PNG]] || Tetsukami || 37 || [[Image:RangoNullo.png]] || N/A || No | |||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Rena_1-2.PNG]] || AgilisRegina || 35 || [[Image:RangoNullo.png]] || N/A || No | |||
|} | |} |