Burning Phantom: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Line 25: | Line 25: | ||
! Stab !! Evil Energy !! Explosion !! Stab !! Evil Energy (Extended) !! Explosion | ! Stab !! Evil Energy !! Explosion !! Stab !! Evil Energy (Extended) !! Explosion | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 536% || 652% || 590% || rowspan="20" | 1 || rowspan="20" | 4 (10) || rowspan="20" | 1 || rowspan="20" | 300 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 553% || 673% || 609% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 41 || | | align="left" | 3 || 41 || 571% || 694% || 628% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 44 || | | align="left" | 4 || 44 || 588% || 716% || 648% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 47 || | | align="left" | 5 || 47 || 606% || 737% || 667% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 50 || | | align="left" | 6 || 50 || 623% || 758% || 686% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 53 || | | align="left" | 7 || 53 || 641% || 779% || 705% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 56 || | | align="left" | 8 || 56 || 658% || 800% || 724% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 59 || | | align="left" | 9 || 59 || 675% || 822% || 743% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 62 || | | align="left" | 10 || 62 || 693% || 843% || 763% | ||
|- | |||
| align="left" | 11 || 65 || 710% || 864% || 782% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 68 || -- || -- || -- | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |